Srpen 2007

Emo kids v ČR- Dokument z emo srazu...

29. srpna 2007 v 15:41 | Katka |  ___-VIDEIKA-___

Ja nevim, Me se to desne libi zvlast fila.... Nzapomente on neni emo on je punkac :D

Emo boys- Foto

27. srpna 2007 v 15:09 | crazy-girl-cool.blog.cz |  ...:::EmO bOyS:::...

Emo boys- info...

27. srpna 2007 v 14:56 | crazy-girl-cool.blog.cz |  ...:::EmO bOyS:::...
EMO BOYS
Emo Boys jsou kluci, kteří nechtějí následovat myšlenky středního proudu naší společnosti.
Emo Boys se oblíkaj do těsných kalhot a triček. Malujou si černý linky a mají hustý vlasy, které jim visí do obličeje.
Ačkoliv si hodně lidí myslí, že Emo boys jsou slaboši, co jenom brečí a pořezávaj si zápěstí,tak se velmi mýlí!!! Emo boys jsou kluci kteří se nestydí za svoje emoce protože společnost si myslí, že kluci nebrečí a vždy jsou silní. Proč se lidi vyhýbaj emo stylu?
Emo boys jsou velmi speciální a rozhodně ti nejsladší a nejkrásnější typy kluků, který můžete potkat!!! Vyjadřují se skrz umění a hudbu a mluví velmi lyricky. Emo boys poslouchaj například Silverstein, bright eyes, hellogoodbye, the used, My Chemical Romance, hawthorne neights, sugarcult.


Info

27. srpna 2007 v 14:39 | grazy-girl-cool.blog.cz |  ...:::EmO gIRLs:::...
EMO GIRLS
Emo Girl je dívka, která se oblíká v emo stylu, má emo(cionální) osobnost a poslouchá emo hudbu - stručně řečeno
Emo girls se vodí rády za ruce s ostatníma emo girls a emo boys, jsou většinu času smutný, nesmějou se moc často a jako emo boys se vám nechtějí dívat do očí.
Emo Girl má velmi tmavé vlasy střižené buď někde kolem ramen nebo do klasického emo sestřihu, který je krátký, vzadu špičatý s prudkou ofinou. Jejich vlasy sou velmi tmavě hnědé nebo černé, v hodně případech velmi světle blond - a zkrátka každá délka střihu je správná akorát musí být stále část obličeje zakrývána a to proto, že emo girls mají sklon být plaché, záhadné a nechtějí tolik ukazovat obličej. Obvykle mají hodně tmavě namalované oči.
Hodně emo girls jsou vegetariánkami nebo vegankami. Ačkoliv se hodně z nich oblíká jen v emostylu, je hodně emo girls smutných, pláče, píšou básně a mají sklon si řezat zápěstí. Všechno tohle schovávají nošením řetězů a náramků veselých barev.
Jejich oblečení spočívá v těsných džínách, obrácených a tmavě barevných tričkách někdy doplněný šálou. Obvykle mají pár piercingů a nosí hodně barevných doplňků. Některé dívky nosí hranaté brýle, jiné ne. Ale co emo girls skutečně nemají rády je,když si je pletete s goth. Emo a goth jsou velmi rozdílné tak prosím nedělejte tuhle chybu!
Na první pohled vypadaj emo girls smutně a zcela ztraceně a stejně jako emo boys chodí obvykle s hlavou dolů a nikomu se nedívaj do očí. Jinak emo girls milujou když se k sobě emo boys mají .....


About me....

13. srpna 2007 v 21:17 | Katka |  ___-ABOUT ME-___
Katka , 12

icq- 453-357-772
mail- helpan@seznam.cz

Nebudu sem psát jak sem úžasná.. Napište na icq nebo na mail a poznate xD
Fotečku vám pošlu x))


O Emo life stylu....

12. srpna 2007 v 23:06 | Katíík |  ___-EMO-___
Takže tenhle článek je věnován většině lidí co si o tomhle udělali zkreslenou a naprosto odlišnou představu. Fajn asi se ptáte co to je emo? Emo byl zezačátku hudební styl ( punk-rock, punk) kterej se strašně zamíchal do stylu životního. Někteří si myslí že emo je řezání žil!!! To je naprostá kravina! Emo je o citech, hudbě, v menším případě o oblékání. Emo se nebojí dát na jevo svoje city, poslouchají emo music a oblekát se tak není podmínkou ale je to znamení pro ostatní emo lidičky. když budete chodit normálně " v civilu" tak to ostatní nepoznají , ale když nehledáte další emo tak to je O.K. Taky si lidé myslí že emo neustále pláčou. Asi takhle : pláčou jenom když se tak cítí! Většinou mají emo černé nebo platinově blonďaté vlasy sčesané do patky.Emo girls nosí i různé čelenky a korálky na rukách. Černě podmalované oči k tomu jednoznačně patří. Proužky, puntíky, hvězdičky - super vzory na tričkách či na něčem jiném. Taky jsou pěkné ty, co mají vzor lebky.....Barvy: černá a růžová!!! Možná ti to přijde divný ale tohle jsou vážně emo barvičky. Černá symbolizuje smutek , růžová nevinnost.Co se týče těch citů, nesmí se bát dát je najevo.... Když tě někdo uvidí brečet a posměškem se tě zeptá co to děláš? klidně mu odpověz: dávám najevo svoje emoce. Tohle by mělo pomoct.... Emo považují za slabochy, zvlášť emo boys. Ale kluci přiznejte si to každej přece někdy brečí ne? Music- Billy talent, My chemical romance, 30 seconds to mars atd... I když kapely říkají že emo nejsou ale jejich texty mají děj. Děj který k nečemu vede. Proto je taky my emo posloucháme.... Cokoliv ze žánru, hlavně aby to mělo děj...Pozéri co si na emo hrají nepoznáš, ale jisté je že proto že je emo v módě potkáš víc " emo" lidí. Věř že za rok budu zase chodit v posledním módním výstřelku a emo? To byk podle nich asi jenom takovej módní úlet.I já sem si říkala že se na emo vybodnu, že když bych s tím jednou přestala tak bych vypadala jako dost dobrá pozérka. Ale nepřestala protože mě k tomu pořád něco vede. Tímm chci říct že se ze dne na den nemůžeš stát emo girl / boy. Emo spousta lidí odsuzuje a je málo tolerované.
Katka....
na ruku....super tip na boty - tady vidíš kombinaci černý s růžovou